+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії «Булава»!

Ми досвідчена та надійна компанія, яка надає послуги в сфері перевезення вантажів і вирішення складних завдань з використанням крана-маніпулятора. Крім того, компанія «Булава» пропонує можливість оренди та купівлі побутівок, малих архітектурних форм, блок-контейнерів і різних видів складської техніки.

Звертаючись до нас, всі наші клієнти можуть розраховувати на чудовий рівень сервісу, високу якість послуг, що надаються і наданого обладнання, а також доступні, привабливі ціни.

 

 

Продаж і оренда побутівок і блок-контейнерів

 

Побутівки і малі архітектурні форми набули широкого поширення в наш час. Перші являють собою невеликі споруди, що використовуються в якості допоміжних приміщень для різних побутових потреб, наприклад, зберігання робочого обладнання. Найчастіше все їх застосовують на будівельних майданчиках, промислових підприємствах або приватних об'єктах.

Не меншою популярністю користуються і малі архітектурні форми, які отримали велике поширення в сфері торгівлі. Крім того, слід окремо виділити застосування блок-контейнерів. Такі розбірні конструкції представляють собою швидкобудуюємі і мобільні споруди, які можуть використовуватися в якості тимчасового житла або робочого приміщення.

Фахівці компанії «Булава» пропонують величезний вибір побутівок, МАФів та блок-контейнерів, створених з якісних і надійних матеріалів. Їх можна придбати у нас за вигідною і доступною вартості або ж взяти в оренду на максимально привабливих умовах. Крім того, ми готові забезпечити доставку таких конструкцій в місті Києві та по всій Україні.

Послуги крана-маніпулятора і транспортування вантажів

Кран-маніпулятор - це пристрій, призначений для підйому і транспортування вантажів. За своєю конструкцією він являє собою механізм з великою кількістю ланок і приводами, використовуваними в кожному «суглобі». Важливо відзначити, що кран-маніпулятор встановлюється на колісний або гусячний транспортний засіб і може функціонувати тільки в комплексі з ним.

Таким чином, оснащена цим пристроєм вантажна машина здатна виконувати відразу дві функції - перевозити вантажі і проводити вантажно-розвантажувальні роботи. При цьому з використанням крана-маніпулятора можна перемістити вантаж з дуже високою точністю його положення і орієнтації в просторі.

Компанія «Булава» надає послуги з вантажоперевезень з використанням сучасних кранів-маніпуляторів, встановлених на вантажних авто Mercedes Benz і Man. За допомогою такої техніки можна проводити навантаження, розвантаження та транспортування найрізноманітніших типів вантажів, включаючи будівельні матеріали і багато іншого.

Серед основних переваг оренди крана-маніпулятора можна виділити:

  • Універсальність. Він замінює собою відразу два види техніки - автокран і вантажівка.
  • Економічність. Невисока вартість проведення робіт з використанням такої техніки робить її популярною серед представників малого та середнього бізнесу.
  • Компактність. Деякі моделі кранів-маніпуляторів здатні виконувати роботи в тих місцях, де автомобільний кран стрілового типу виявиться неефективним через своїх значних габаритів.

Зворотній зв'язок