+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

 

Про компанію

Послуги завантаження, перевезення, а також розвантаження важких вантажів, вантажна і спецтехніка б / у - все це можна замовити у нас!

Авто з краном-маніпулятором - це найбільш вигідний, зручний і економічний варіант перевезення різних вантажів. Таким автомобілем можна без особливих труднощів транспортувати гаражі, кіоски, верстати та інше габаритне обладнання, будматеріали. Ми займається також транспортуванням спеціальної техніки на низькорамних платформах.

Автопарк нашої компанії представлений європейськими моделями автокранів-маніпуляторів, регулярність техобслуговування дає можливість утримувати цілий рік всі авто у відмінному стані. У компанії «Булава» працюють водії з багаторічним досвідом роботи, добре орієнтуються в Киеві та за його межами, які виконають Ваше замовлення максимально швидко і професійно.

«Булава» - це подача автомобіля в будь-яке місце і в будь-який час. Терміни виконання робіт зводимо до мінімуму. Ми докладемо всіх зусиль для Вашого максимальної зручності!

В наявності завжди присутні вільні автомобілі, а для зручності оплати ми пропонуємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Новини

Зворотній зв'язок