+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутись назад

Оренда побутівок

Тип побутівки
Стандарт
Марка
СБ
Розміри
2.6x6x2.48
Вага
1500
Теплоізоляція
Минвата «Rockmin»
Вікно
1
Дверi
Металлическая утепленная
Вартiсть
90,00 грн
Тип побутівки
Модульная
Марка
ПРУ
Розміри
2.62x6x2.45
Вага
2000
Теплоізоляція
Пенополистирол
Вікно
1
Дверi
Металлическая утепленная
Вартiсть
110,00 грн
Тип побутівки
Модульная
Марка
ПР
Розміри
2.65x6x2.45
Вага
2000
Теплоізоляція
Пенополистирол
Вікно
2
Дверi
М/П
Вартiсть
130,00 грн
Тип побутівки
Стандарт
Марка
БТ
Розміри
2.48x6x2.6
Вага
1600
Теплоізоляція
Минвата
Вікно
1
Дверi
Металлическая утепленная
Вартiсть
90,00 грн
Тип побутівки
SP
Марка
HKA-2
Розміри
2,5x6,0x2,4
Вага
1250
Теплоізоляція
ESP
Вікно
2
Дверi
1
Вартiсть
110,00 грн
Тип побутівки
SP
Марка
HKB-2
Розміри
2,5x6x2,4
Вага
1300
Теплоізоляція
ESP
Вікно
2
Дверi
2
Вартiсть
130,00 грн

Оренда побутівок в Україні


На промислових, будівельних і віддалених об'єктах не можна обійтися без допоміжних споруд, які призначені для відпочинку і проживання робітників, зберігання особистих речей, інвентарю та обладнання. Мобільні будівлі здатні замінити торговельні павільйони, дачні будиночки, пости охорони, офісні та адміністративні приміщення. Компанія Булава Транс з міста Київ пропонує кращі в Україні умови оренди модульних, стандартних і побутівок Преміум класу. Завдяки власним автопарку, що складається з модернізованих кранів маніпуляторів, а також професіоналізму співробітників ми отримали дозвіл від Держгірпромнагляду на перевезення вагончиків, крупно і малогабаритного вантажу по Києву та Київській області.


Переваги оренди побутівок від компанії Булава Транс


Маркетингове дослідження ринку швидкомонтованих будівель показує, що близько 70% замовників України відмовляються від покупки і орендують мобільні споруди. Таке рішення допомагає скоротити фінансові витрати і вибрати укомплектований вагончик під конкретні цілі. Чому серед величезної кількості пропозицій від компаній міста Києва краще взяти битовку в оренду у Булава Транс:
низька ціна прокату;
великий асортимент;
тимчасове або сезонне використання;
цілодобова доставка битовки на ділянку або об'єкт в межах Києва та області;
установка вагончика;
сервісне обслуговування і ремонт в період експлуатації;
вивезення мобільного будівлі після закінчення договору оренди.
Ще однією вагомою причиною орендувати битовку в Україні у компанії Булава Транс є можливість здійснювати перевезення будівельних, модульних і вагончиків Преміум класу на територію центральних районів столиці. Наша команда гарантує безпечне транспортування, якісне виконання навантажувально-розвантажувальних і монтажних робіт.


Яку битовку краще орендувати в Україні?


М'який клімат України не обмежує замовника у виборі приміщення контейнерного типу. Влітку буде досить бюджетного варіанту, а взимку варто звернути увагу на утеплені моделі. З огляду на погодні зміни, коливання температури і вологості повітря в Києві, компанія Булава Транс пропонує взяти в оренду наступні види побутівок.
Стандарт. Розміри: 2,6 м × 6 м × 2,48 м і 2,48 м × 6 м × 2,6 м. Недорога металева конструкція з односхилим дахом, дверима і вікном. Зовнішнє облицювання представлена ​​профільованим листом, внутрішня обробка складається з пластикової вагонки. В якості теплоізоляційного матеріалу використовується мінеральна вата фірми Rockmin.
Модульний вагончик. Розміри: 2,62 м × 6 м × 2,45 м і 2,65 м × 6 м × 2,45 м. Легка металоконструкція для зведення швидкомонтованих будівель. Прекрасна альтернатива капітального будівництва. Надійні з'єднання каркасів і окремих блок-модулів забезпечує жорсткість і безпеку готових будов. Основними характеристиками модульних побутівок є міцні рами з гнутого куточка і металевої труби, обшивка з профлиста і сендвіч панелей, обробка орієнтовано-стружкової плитою.
Преміум клас. Розміри: 2,5 м × 6 м × 2,4 м. Утеплені вагончики підвищеної комфортності, облаштовані електричними комунікаціями. В наявності одно- і двокімнатні приміщення, розділені перегородкою.


Булава Транс: оренда побутівок в Києві та Київській області


Популярність складів, офісів і житлових вагончиків контейнерного типу щороку зростає. Збільшується і кількість фірм, які пропонують взяти напрокат мобільні будівлі. Але тільки оренда побутівок в Україні від Булава Транс має низку переваг:
досвід роботи компанії на ринку мобільних будівель з 2006 року;
прозорі умови договору оренди битовки;
гнучка цінова політика;
зручна форма оплати;
власний автопарк і кваліфіковані водії;
дозвіл від Держгірпромнагляду на перевезення побутівок краном маніпулятором по Києву та Київській області
За бажанням замовника проводиться підготовка території та фундаменту для монтажу вагончика, встановлюється додаткове електрообладнання і лічильник. Компанія Булава Транс надає послуги ремонту битовки з виїздом майстра на об'єкт.
Оренда побутівок-оптимальне рішення тимчасового проживання, складу.
Чому варто вибрати нас:
   - будь-яка форма оплати і гнучкі умови для кожного клієнта. ТОВ « Булава Транс » платник ПДВ, на ринку з 2006 року,
   - власний автопарк з кранами маніпуляторами дозволяє робити швидку доставку побутівок 24/7,
   - кілька типів побутівок під різні завдання