+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Оренда складської техніки

Заповніть форму і натисніть ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ, наш менеджер зв'яжеться з вами.
* - Обов'язкове поле
Ім'я*:
Прізвище*:
Email*:
Телефон*:
Компанія*:
Текст*:

Складська техніка в Україні


Правильна організація системи зберігання на комерційних, виробничих і логістичних об'єктах багато в чому залежить від спеціалізованого підйомного транспорту. Автоматизовані пристрої скорочують час вантажно-розвантажувальних операцій, забезпечують цілісність мало і великогабаритного вантажу, підвищують ефективність робочого процесу і збільшують прибуток організацій. Краща складська техніка в Україні представлена ​​компанією Булава. Зручне розташування на території Києва та тісну співпрацю з італійськими партнерами дає можливість клієнтам Булава взяти в оренду або купити обладнання для складу, провести ремонт або пройти гарантоване сервісне обслуговування раніше експлуатованих машин.


Види складської техніки від компанії Булава


Загальна площа території для зберігання матеріальних ресурсів в Україні становить 2,4 млн. М2. Але тільки 1,5% всіх приміщень відповідають технічним вимогам і державним стандартам. Саме тому до вибору спецтранспорту та обладнання необхідно ставиться серйозно. Компанія Булава з міста Київ пропонує широкий вибір складської техніки, пристосованої для експлуатації в будь-яких умовах:

 

  • підйомники;
  • вилочні навантажувачі;
  • ричтраки;
  • складські тягачі;
  • штабелери;
  • комплектувальники замовлень;
  • електровізки;
  • вантажопідйомні столи.


Складське обладнання та техніка в Києві від компанії Булава відрізняється мобільністю, високою продуктивністю і компактними розмірами. Незалежно від функціонального призначення і конструкції приміщень вантажно-розвантажувальні і підйомні механізми відмінно справляються з поставленими завданнями.
Кращі виробники складської техніки
В Україні простежується тенденція збільшення попиту на високоякісне обладнання з-за кордону. Дослідницька організація World Material Handling Products зазначає, що обсяг імпорту підйомно-навантажувальних машин щорічно зростає на 4-5%. Підвищується і ціна автоматизованих пристроїв в зв'язку з транспортуванням, а також додатковими митними витратами. Але клієнти Булава можуть заощадити, купити або орендувати недорого складську техніку в Києві від кращих світових виробників:
Франція. Haulotte Group, MANITOU;
США. Genie®, Yale, HYSTER, Caterpillar, CASCADE, JLG, Bobcat Company, CROWN;
Німеччина. The Linde Group, STILL, Jungheinrich, Boss;
Італія. OM, Pimespo, MERLO, Lugli, Fantuzzi, RONCARI, CESAB, Fimsa, OMG, ARMANNI, INCAB, BOLZONI AURAMO, RCM, Carr Effe, MARIOTTI, VALLA, CARER, MORA, Fimsa, ORMIC;
Іспанія. AUSA;
Канада. SKYJACK;
Великобританія. Lansing Bagnall, CML;
Швеція. DYNAPAC, Kalmar, SVETRUCK;
Китай. NOBLELIFT, Baoli, HELI;
Фінляндія. Rocla;
Південна Корея. DOOSAN, Daewoo, CLARK;
Японія. SHINKO, NISSAN, TOYOTA, Mitsubishi, ТСМ, KOMATSU.
У рейтингу найбільш затребуваних постачальників техніки для складу лідирують Північна Америка, Азія і Європа. Таку популярність іноземні концерни заслужили завдяки постійному оновленню модельного ряду, застосування інноваційних технологій і надійності спецмашин.


Булава Транс: оренда і продаж складської техніки в Україні


Професійне вантажопідйомне обладнання в Києві від компанії Булава є ідеальним варіантом для власників і орендарів виробничих, торгових, комерційних складів, об'єктів сезонного або тимчасового зберігання. На відміну від конкурентів, ми пропонуємо нашим клієнтам:
вигідні умови співпраці з фізичними та юридичними особами;
низькі ціни та знижки;
великий асортимент складської техніки;
можливість купити або орендувати недорого вилочні навантажувачі, підйомники, візки, ричтраки, тягачі, комплектувальники замовлень, електровізки, вантажопідйомні столи;
технічну підтримку в режимі онлайн;
ремонт і наступні обслуговування підйомно-транспортного устаткування.

Наша компанія продає і здає в оренду всі типи та модифікації навантажувачів європейського виробництва. Навантажувачі, штабелери, палетнікі, підйомники тільки у нас великий вибір в наявності! Всі варіанти вантажопідйомності і призначення складської техніки для вирішення завдань логістики на будь-якому складі, виробництві, магазині, можна орендувати або купити у нас!

На складі представлені навантажувачі європейських брендів Still, OM, Linde. Якщо навантажувачі або будь-яка інша розвантажувально-навантажувальна техніка з наявності не відповідають вашим вимогам, ми протягом 14 днів можемо зробити доставку нової або б / у складської техніки без застави і передоплат!

Ми не скуповуємо шрот в Європі, і не займаємося посередництвом, а співпрацюємо з деякими великими компаніями, тому наші навантажувачі проходили регулярне ТО, передпродажний огляд і повністю готові до роботи!

Чому варто вибрати нас:
- будь-яка форма оплати і гнучкі умови для кожного клієнта. ТОВ «Булава Транс» платник ПДВ, на ринку з 2006 року,
- власний автопарк з кранами маніпуляторами дозволяє робити швидку доставку 24/7,
- кілька типів підйомників під різні завдання,
- вилочні навантажувачі різної вантажопідйомності, електричні, дизельні,
- оренда з правом викупу.