+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

X
Количество контейнеров 33 шт.

Повернутись назад

Блок контейнер 2400х6000мм

110грн/день 3300грн/мiс

Блок контейнер 3000х6000мм

110грн/день 3300грн/міс

Блок контейнер пост охорони 2400х2400

80грн/день 2400грн/мiс

Блок контейнер 2435х3000мм

80грн/день 2400грн/міс

Побутівка 2400х6000мм

90грн/день 2700грн/міс

Оренда інвентарю: меблі, обладнання

Наші проекти

Оренда блок контейнерів в Україні

Провідним напрямком в області зведення малоповерхових конструкцій прийнято вважати модульне будівництво. Унікальна технологія дозволяє щорічно здавати в експлуатацію готові комерційні об'єкти площею 80-100 тис. М2. Крім реалізації великих і малобюджетних проектів будівлі контейнерного типу знайшли своє застосування для облаштування логістичних та промислових територій, готельних комплексів та присадибних ділянок. На жаль, варіант купити швидкобудуюємі споруди виявляється досить витратним. Ідеальним рішенням є оренда блок контейнерів в Києві від компанії Булава Транс за найнижчими цінами в Україні. Рекомендуємо будівельні вагончики, житлові вагончики, торгові павільйони і мобільні офіси недорого з доставкою.

Переваги оренди блок контейнерів

Коли необхідність у капітальному будівництві та тривалої експлуатації будівель відсутня, власники організацій і представники малого бізнесу орендують споруди контейнерного типу. Через низьку собівартість однієї прокат модульних побутівок дуже затребуваний на території України. Не довіряйте сумнівним фірмам і приватним оголошенням. Вибирайте оренду блок контейнерів в Києві від компанії Булава Транс:

  • конкурентоспроможна ціна;
  • різноманітність архітектурних рішень і внутрішнього планування;
  • тимчасове або сезонне використання;
  • цілодобова доставка вагончика на ділянку або об'єкт в межах Києва та області;
  • підготовка фундаменту;
  • монтаж блок контейнера;
  • підключення інженерних комунікацій;
  • сервісне обслуговування і ремонт;
  • вивезення битовки краном маніпулятором після закінчення терміну дії договору оренди.

Булава Транс представляє одну з небагатьох компаній в Україні, яка отримала дозвіл від Держгірпромнагляду на здійснення перевезень блок контейнерів і великогабаритного вантажу по Києву та Київській області.

Блок контейнери в оренду від компанії Булава Транс

Поява нових форматів швидкомонтованих будівель в Україні пов'язане зі збільшенням обсягів торгівлі, логістичної і промислової нерухомості. З огляду на популярність модульних конструкцій і тенденції будівельного ринку, компанія Булава Транс з міста Києва пропонує в оренду наступні типи блок контейнерів: мобільний офіс; будівельний вагончик; двокімнатний блок контейнер; побутівка сорочечка; вагончик - кухня з мийкою; житлової двокімнатний модуль + ванна кімната; офісний блок контейнер + санітарний вузол; двокімнатний вагончик + туалет. Сучасні блок контейнери відповідають діючим європейським стандартам. Модулі з міцних і якісних матеріалів витримують великі навантаження і можуть експлуатуватися в будь-яких природно-кліматичних умовах.

Булава Транс: недорогі блок контейнери в Україні

Завдяки багаторічному досвіду роботи в Києві та активної участі в сфері поставок ТОВ Булава Транс займає лідируючі позиції на ринку мобільних будівель України з 2006 року. Саме тому співпраця з нашою компанією вигідно як юридичним, так і фізичним особам. Крім того, оренда блок контейнерів в Києві від Булава Транс має низку переваг: гнучка цінова політика; зручна форма оплати; складання грамотного договору оренди блок контейнера; надання технічного паспорта, супровідних документів і гарантії на експлуатацію мобільних споруд; особистий автопарк вантажопідйомних машин. Професійна команда Булава Транс гарантує безпечне транспортування блок контейнера на об'єкт, якісне виконання підготовчих і збірно-розбірних робіт, установку додаткового електрообладнання та лічильника. Для усунення дрібних неполадок і дефектів можна скористатися послугою сервісного центру або замінити модуль.