+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

X
Доступна кількість на продаж  та оренду 34 шт.
Доступна кількість на продаж та оренду 34 шт.

Повернутись назад

Розбірні блок контейнери, EU битовки

 

SB_1001_EPS будівельний блок контейнер

110 грн/день, Вартість: 77 500 грн

SB_1001_ Polyurethane офісний блок контейнер

150 грн/день, Вартість: 88 000 грн

SB_2001_EPS будівельний блок контейнер, дві кімнати

120 грн/день, Вартість: 85 870 грн

SB_2002_ Polyurethane будівельний блок контейнер, дві кімнати.

150 грн/день, Вартість: 89 500 грн

SB_2003_EPS будівельний блок контейнер з кімнатою міні кухнею.

130 грн/день, Вартість: 84 820 грн

SB_2005_EPS офісний блок контейнер з туалетом і душем.

180 грн/день, Вартість: 87 640 грн

SB_3002_EPS офісний блок контейнер дві кімнати туалет.

190 грн/день, Вартість: 98 000 грн

SB_3002_EPS офісний блок контейнер дві кімнати туалет, душ

200 грн/день, Вартість: 102 530 грн

Оренда блок контейнерів в Україні

Провідним напрямком в області зведення малоповерхових конструкцій прийнято вважати модульне будівництво. Унікальна технологія дозволяє щорічно здавати в експлуатацію готові комерційні об'єкти площею 80-100 тис. М2. Крім реалізації великих і малобюджетних проектів будівлі контейнерного типу знайшли своє застосування для облаштування логістичних та промислових територій, готельних комплексів та присадибних ділянок. На жаль, варіант купити швидкобудуюємі споруди виявляється досить витратним. Ідеальним рішенням є оренда блок контейнерів в Києві від компанії Булава Транс за найнижчими цінами в Україні. Рекомендуємо будівельні вагончики, житлові вагончики, торгові павільйони і мобільні офіси недорого з доставкою.

Переваги оренди блок контейнерів

Коли необхідність у капітальному будівництві та тривалої експлуатації будівель відсутня, власники організацій і представники малого бізнесу орендують споруди контейнерного типу. Через низьку собівартість однієї прокат модульних побутівок дуже затребуваний на території України. Не довіряйте сумнівним фірмам і приватним оголошенням. Вибирайте оренду блок контейнерів в Києві від компанії Булава Транс:

  • конкурентоспроможна ціна;
  • різноманітність архітектурних рішень і внутрішнього планування;
  • тимчасове або сезонне використання;
  • цілодобова доставка вагончика на ділянку або об'єкт в межах Києва та області;
  • підготовка фундаменту;
  • монтаж блок контейнера;
  • підключення інженерних комунікацій;
  • сервісне обслуговування і ремонт;
  • вивезення битовки краном маніпулятором після закінчення терміну дії договору оренди.

Булава Транс представляє одну з небагатьох компаній в Україні, яка отримала дозвіл від Держгірпромнагляду на здійснення перевезень блок контейнерів і великогабаритного вантажу по Києву та Київській області.

Блок контейнери в оренду від компанії Булава Транс

Поява нових форматів швидкомонтованих будівель в Україні пов'язане зі збільшенням обсягів торгівлі, логістичної і промислової нерухомості. З огляду на популярність модульних конструкцій і тенденції будівельного ринку, компанія Булава Транс з міста Києва пропонує в оренду наступні типи блок контейнерів: мобільний офіс; будівельний вагончик; двокімнатний блок контейнер; побутівка сорочечка; вагончик - кухня з мийкою; житлової двокімнатний модуль + ванна кімната; офісний блок контейнер + санітарний вузол; двокімнатний вагончик + туалет. Сучасні блок контейнери відповідають діючим європейським стандартам. Модулі з міцних і якісних матеріалів витримують великі навантаження і можуть експлуатуватися в будь-яких природно-кліматичних умовах.

Булава Транс: недорогі блок контейнери в Україні

Завдяки багаторічному досвіду роботи в Києві та активної участі в сфері поставок ТОВ Булава Транс займає лідируючі позиції на ринку мобільних будівель України з 2006 року. Саме тому співпраця з нашою компанією вигідно як юридичним, так і фізичним особам. Крім того, оренда блок контейнерів в Києві від Булава Транс має низку переваг: гнучка цінова політика; зручна форма оплати; складання грамотного договору оренди блок контейнера; надання технічного паспорта, супровідних документів і гарантії на експлуатацію мобільних споруд; особистий автопарк вантажопідйомних машин. Професійна команда Булава Транс гарантує безпечне транспортування блок контейнера на об'єкт, якісне виконання підготовчих і збірно-розбірних робіт, установку додаткового електрообладнання та лічильника. Для усунення дрібних неполадок і дефектів можна скористатися послугою сервісного центру або замінити модуль.