+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутися назад

Євро кабіна 150x270


Довжина 270 см
Ширина 150 см
Висота 240 см
Вага 450 кг

Розроблено спеціально для охоронців в таких місцях масового скупчення, як автостоянки, торгові центри, житлові комплекси та інше. При розробці будок охорони, були враховані всі потреби охоронців на блокпості. Є варіанти прохідних з вбудованими туалетом і душовою. У цих портативних кабінках проведені всі внутрішні сантехнічні, електричні мережі і комунікації, завдяки чому вони повністю мобільні і готові для негайної експлуатації.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СКЛОПЛАСТИКОВИХ КАБІН
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Сейсмостійкість 1-а (вища) міра міра інтенсивності.
Кліматичні умови Третя кліматична зона (суворий клімат)
Снігове навантаження 80 кг/кв.м
Вітрове навантаження 80км/година (Кабіна має бути зафіксована до поверхні)
Металеві вироби ST 37 Оцинкована сталь
Покриття основи TS EN 634-2 Цементно- стружкова плита - Вогнестійкість класу "B"
Ізоляція TS EN 13165 - Пінополіуретан - Огнестойкость класу "B"
Несуча здатність шасі 200 кг/м2
ОСНОВА / ПОЛ
Тип Підстава кабіни має сталеву конструкцію особливої форми на основі цільних несучих профілів з нержавіючої сталі.
 Покриття підлоги Вогнетривка цементно стружкова плита ЦСП без запаху товщиною 16 мм поверх якої настелен лінолеум з ПВХ товщиною 2,5 мм.
ЗОВНІШНІ ПАНЕЛІ
Тип формування : Сталева конструкція особливої форми пресується у формах з поліэстером і сушиться при температурі 50 градусів за унікальною технологією конвеєрної системи сушки, аналогів якої немає у світі, завдяки чому газ, розчинений в склопластику і гелькоуте, випаровується і витягується.

 Технологія виробництва кабін:
Виробляється з одночасним нашаруванням з двох сторін епоксидної смоли гелькоут на шар склопластика з наступною сушкою при 50 градусах і витягом випарів. Панелі мають спеціально спроектовану для модульної конструкції форму. Панелі з'єднуються болтовим з'єднанням, монтуються, після чого шви закладаються антибактеріальним нейтральним силіконом, що забезпечує захисну ізоляцію проти вологи, снігу, комах і бактерій.
Зовнішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Внутрішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Ізоляція стінних панелей  Всередину панелі за допомогою ін'єкторів італійського виробництва під високим тиском в 140 панів вводиться шар поліуретану 42-ої щільності завтовшки 35 мм
ПЕРЕГОРОДКИ
   
 Ізоляція стіни Завдяки ін'єкції під високим тиском 35 милимметрового шару газового поліуретану нового покоління 42-ої щільності забезпечується висока тепло і звукоізоляція.
ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ПАНЕЛЕЙ
Внутрішні і зовнішні покриття панелей, з яких складаються кабіни Кармод, є шаром гелькоута, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий як до ультрафіолетового випромінювання при +60 градусах, так і до 50 градусного холоду. Розміри продукту можуть грати у рамках 3%, що обумовлено особливостями матеріалу кабін. Зовнішні і внутрішні панелі не бояться атмосферних умов і корозії. Легко миються, чистяться, не іржавіють і не гниють.
ПОКРІВЛЯ
   
Покрівельна ізоляція: Прошарок поліуретану 42-ої щільності инъектируемая в панель під високим тиском.
Внутрішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
ДВЕРІ
Двері Двері білого кольору з ПВХ на 4 шарнірних петлях. В якості замок використовується шпінгалетні засуви. Зовнішні двері мають розміри 71,5х184,5. У верхній частині двері вправлено 4 мм-овое стекло. Нижня частина обшита ПВХ вагонкою. У туалетних кабінках у верхній частині дверей - матове скло, внизу - алюмінієва частина з просвітом внизу. У кольорових кабінах за умовчанням застосовуються двері білого кольору. Опционально можливі алюмінієві двері.
ВІКНА
Вікно Віконні коробки з алюмінію, забарвленого електростатичною фарбою білого кольору. У кольорових кабінах віконні профілі за умовчанням білого кольору.
Скло Застосовується загартоване автомобільне скло завтовшки 4 мм, яке безпечне при розбитті.
 
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ (ЗІБРАНО У ВНУТРІШНІЙ КУТОВІЙ СТІЙЦІ)
Кабель Кабель електричного устаткування втоплений під обшивку внутрішньої кутової стійки. Переріз кабелю 3х2, 5 першого класу якості з сертифікатом TSE.
Автомат Автомат запобіжник на 16 А першого класу якості з сертифікатом TSE.
Освітлення Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
Розетки і вимикачі Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
САНТЕХНІКА (ПОВЕРХ ПАНЕЛЕЙ)
Сантехнічне устаткування Усе сантехнічне устаткування першого класу якості з сертифікатом TSE.
Труби для подачі питної води  з PPRC (сополимерный поліпропілен) першого класу якості з сертифікатом TSE
Труби для стічних вод  з ПВХ  першого класу якості з сертифікатом TSE.