+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутися назад

Євро кабіна 215x215


Довжина 215 см
Ширина 215 см
Висота 240 см
Вага 465 кг

Якщо ви задалися питанням «Як відкрити кіоск?», То першим етапом вирішення буде підібрати, а потім купити відповідний вам кіоск, ларьок. Компанія Кармод є лідером у виробництві кіосків і це не просто слова і порожня реклама. За нами 30 років досвіду, сучасне автоматизоване виробництво на високих технологіях. Наші фахівці допоможуть підібрати з нашого широкого модельного ряду найоптимальніший для вас варіант, а при необхідності і розробити індивідуальний проект. За лічені дні ви стаєте власником власного бізнесу. Успіхів!

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СКЛОПЛАСТИКОВИХ КАБІН
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Сейсмостійкість 1-а (вища) міра міра інтенсивності.
Кліматичні умови Третя кліматична зона (суворий клімат)
Снігове навантаження 80 кг/кв.м
Вітрове навантаження 80км/година (Кабіна має бути зафіксована до поверхні)
Металеві вироби ST 37 Оцинкована сталь
Покриття основи TS EN 634-2 Цементно- стружкова плита - Вогнестійкість класу "B"
Ізоляція TS EN 13165 - Пінополіуретан - Огнестойкость класу "B"
Несуча здатність шасі 200 кг/м2
ОСНОВА / ПОЛ
Тип Підстава кабіни має сталеву конструкцію особливої форми на основі цільних несучих профілів з нержавіючої сталі.
 Покриття підлоги Вогнетривка цементно стружкова плита ЦСП без запаху товщиною 16 мм поверх якої настелен лінолеум з ПВХ товщиною 2,5 мм.
ЗОВНІШНІ ПАНЕЛІ
Тип формування : Сталева конструкція особливої форми пресується у формах з поліэстером і сушиться при температурі 50 градусів за унікальною технологією конвеєрної системи сушки, аналогів якої немає у світі, завдяки чому газ, розчинений в склопластику і гелькоуте, випаровується і витягується.

 Технологія виробництва кабін:
Виробляється з одночасним нашаруванням з двох сторін епоксидної смоли гелькоут на шар склопластика з наступною сушкою при 50 градусах і витягом випарів. Панелі мають спеціально спроектовану для модульної конструкції форму. Панелі з'єднуються болтовим з'єднанням, монтуються, після чого шви закладаються антибактеріальним нейтральним силіконом, що забезпечує захисну ізоляцію проти вологи, снігу, комах і бактерій.
Зовнішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Внутрішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Ізоляція стінних панелей  Всередину панелі за допомогою ін'єкторів італійського виробництва під високим тиском в 140 панів вводиться шар поліуретану 42-ої щільності завтовшки 35 мм
ПЕРЕГОРОДКИ
   
 Ізоляція стіни Завдяки ін'єкції під високим тиском 35 милимметрового шару газового поліуретану нового покоління 42-ої щільності забезпечується висока тепло і звукоізоляція.
ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ПАНЕЛЕЙ
Внутрішні і зовнішні покриття панелей, з яких складаються кабіни Кармод, є шаром гелькоута, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий як до ультрафіолетового випромінювання при +60 градусах, так і до 50 градусного холоду. Розміри продукту можуть грати у рамках 3%, що обумовлено особливостями матеріалу кабін. Зовнішні і внутрішні панелі не бояться атмосферних умов і корозії. Легко миються, чистяться, не іржавіють і не гниють.
ПОКРІВЛЯ
   
Покрівельна ізоляція: Прошарок поліуретану 42-ої щільності инъектируемая в панель під високим тиском.
Внутрішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
ДВЕРІ
Двері Двері білого кольору з ПВХ на 4 шарнірних петлях. В якості замок використовується шпінгалетні засуви. Зовнішні двері мають розміри 71,5х184,5. У верхній частині двері вправлено 4 мм-овое стекло. Нижня частина обшита ПВХ вагонкою. У туалетних кабінках у верхній частині дверей - матове скло, внизу - алюмінієва частина з просвітом внизу. У кольорових кабінах за умовчанням застосовуються двері білого кольору. Опционально можливі алюмінієві двері.
ВІКНА
Вікно Віконні коробки з алюмінію, забарвленого електростатичною фарбою білого кольору. У кольорових кабінах віконні профілі за умовчанням білого кольору.
Скло Застосовується загартоване автомобільне скло завтовшки 4 мм, яке безпечне при розбитті.
 
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ (ЗІБРАНО У ВНУТРІШНІЙ КУТОВІЙ СТІЙЦІ)
Кабель Кабель електричного устаткування втоплений під обшивку внутрішньої кутової стійки. Переріз кабелю 3х2, 5 першого класу якості з сертифікатом TSE.
Автомат Автомат запобіжник на 16 А першого класу якості з сертифікатом TSE.
Освітлення Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
Розетки і вимикачі Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
САНТЕХНІКА (ПОВЕРХ ПАНЕЛЕЙ)
Сантехнічне устаткування Усе сантехнічне устаткування першого класу якості з сертифікатом TSE.
Труби для подачі питної води  з PPRC (сополимерный поліпропілен) першого класу якості з сертифікатом TSE
Труби для стічних вод  з ПВХ  першого класу якості з сертифікатом TSE.