+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутися назад

150x390 Пост охорони з санвузлом


Сейсмостійкість 1-ша (вища)
Кліматична зона Суворий клімат
Снігове навантаження 80 кг/кв.м
Довжина 3900 см
Ширина 150 см
Висота 245 см
Маса 550 кг

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СКЛОПЛАСТИКОВИХ КАБІН
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Сейсмостійкість 1-а (вища) міра міра інтенсивності.
Кліматичні умови Третя кліматична зона (суворий клімат)
Снігове навантаження 80 кг/кв.м
Вітрове навантаження 80км/година (Кабіна має бути зафіксована до поверхні)
Металеві вироби ST 37 Оцинкована сталь
Покриття основи TS EN 634-2 Цементно- стружкова плита - Вогнестійкість класу "B"
Ізоляція TS EN 13165 - Пінополіуретан - Огнестойкость класу "B"
Несуча здатність шасі 200 кг/м2
ОСНОВА / ПОЛ
Тип Підстава кабіни має сталеву конструкцію особливої форми на основі цільних несучих профілів з нержавіючої сталі.
 Покриття підлоги Вогнетривка цементно стружкова плита ЦСП без запаху товщиною 16 мм поверх якої настелен лінолеум з ПВХ товщиною 2,5 мм.
ЗОВНІШНІ ПАНЕЛІ
Тип формування : Сталева конструкція особливої форми пресується у формах з поліэстером і сушиться при температурі 50 градусів за унікальною технологією конвеєрної системи сушки, аналогів якої немає у світі, завдяки чому газ, розчинений в склопластику і гелькоуте, випаровується і витягується.

 Технологія виробництва кабін:
Виробляється з одночасним нашаруванням з двох сторін епоксидної смоли гелькоут на шар склопластика з наступною сушкою при 50 градусах і витягом випарів. Панелі мають спеціально спроектовану для модульної конструкції форму. Панелі з'єднуються болтовим з'єднанням, монтуються, після чого шви закладаються антибактеріальним нейтральним силіконом, що забезпечує захисну ізоляцію проти вологи, снігу, комах і бактерій.
Зовнішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Внутрішнє покриття: Спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут з полиэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Ізоляція стінних панелей  Всередину панелі за допомогою ін'єкторів італійського виробництва під високим тиском в 140 панів вводиться шар поліуретану 42-ої щільності завтовшки 35 мм
ПЕРЕГОРОДКИ
Система Панелі особливої форми із скловолокнистого пластика з ін'єкцією щільного поліуретану
Покриття поверхонь На склопластикову основу нашаровується шар ізофталевого акрилового гелькоута білуватого (флуоресцентного) кольору. Таким чином виходить композитна панель.
 Ізоляція стіни Завдяки ін'єкції під високим тиском 35 милимметрового шару газового поліуретану нового покоління 42-ої щільності забезпечується висока тепло і звукоізоляція.
ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ПАНЕЛЕЙ
Внутрішні і зовнішні покриття панелей, з яких складаються кабіни Кармод, є шаром гелькоута, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий як до ультрафіолетового випромінювання при +60 градусах, так і до 50 градусного холоду. Розміри продукту можуть грати у рамках 3%, що обумовлено особливостями матеріалу кабін. Зовнішні і внутрішні панелі не бояться атмосферних умов і корозії. Легко миються, чистяться, не іржавіють і не гниють.
ПОКРІВЛЯ
Устрій Являє собою сендвіч-панель з двох шарів склопластика з прошарком з поліуретану. Покрівельні панелі особливої форми з'єднуються спеціальними болтами зі стінними панелями та закладаються антибактеріальним силіконом, який ізолює від вологи, снігу, пилу та бактерій, що забезпечує санітарію та доглянутість.
Покрівельна ізоляція: Прошарок поліуретану 42-ої щільності инъектируемая в панель під високим тиском.
Внутрішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішнє покриття: Використовується спеціальний ізофталевий акриловий гелькоут на основі поліэстера, білуватого (флуоресцентного) кольору, який стійкий до агресивного зовнішнього середовища і ультрафіолетового випромінювання.
ДВЕРІ
Двері Двері білого кольору з ПВХ на 4 шарнірних петлях. В якості замок використовується шпінгалетні засуви. Зовнішні двері мають розміри 71,5х184,5. У верхній частині двері вправлено 4 мм-овое стекло. Нижня частина обшита ПВХ вагонкою. У туалетних кабінках у верхній частині дверей - матове скло, внизу - алюмінієва частина з просвітом внизу. У кольорових кабінах за умовчанням застосовуються двері білого кольору. Опционально можливі алюмінієві двері.
ВІКНА
Вікно Віконні коробки з алюмінію, забарвленого електростатичною фарбою білого кольору. У кольорових кабінах віконні профілі за умовчанням білого кольору.
Скло Застосовується загартоване автомобільне скло завтовшки 4 мм, яке безпечне при розбитті.
ФАРБУВАННЯ
Металеві частини Металева частина: для розмірів від 150х150 до 270х270 використовується сталевий оцинкований профіль завтовшки в 1,5 мм. Для великих розмірів, а також для туалетних кабінок використовуються профілі, на які наноситься один шар рапидной грунтовки .
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ (ЗІБРАНО У ВНУТРІШНІЙ КУТОВІЙ СТІЙЦІ)
Кабель Кабель електричного устаткування втоплений під обшивку внутрішньої кутової стійки. Переріз кабелю 3х2, 5 першого класу якості з сертифікатом TSE.
Автомат Автомат запобіжник на 16 А першого класу якості з сертифікатом TSE.
Освітлення Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
Розетки і вимикачі Прилади першого класу якості з сертифікатом TSE
САНТЕХНІКА (ПОВЕРХ ПАНЕЛЕЙ)
Сантехнічне устаткування Усе сантехнічне устаткування першого класу якості з сертифікатом TSE.
Труби для подачі питної води  з PPRC (сополимерный поліпропілен) першого класу якості з сертифікатом TSE
Труби для стічних вод  з ПВХ  першого класу якості з сертифікатом TSE.
ОПЦИОНАЛЬНЫЕ АКСЕСУАРИ
Додаткові аксесуари, такі, як, : лави, столики, полиці, умивальники, жалюзі, вентилятори, внутрішні перегородки, додаткові туалети встановлюються опционально за окрему платню.
ПОДЬЕМ І ПЕРЕВЕЗЕННЯ
У разі неможливості використовувати подьемный кран, передбачені шасі, завдяки яким, кабіни можна перевозити за допомогою вилкового навантажувача або гідравлічного візка. В цьому випадку кабіну необхідно підвозити безпосередньо до місця розвантаження.

Наші мобільні туалети є практичним і недорогим рішенням питання організації санітарно гігієнічного питання в охоронних будках при вахтових селищах, будмайданчиках, парках, автостоянках, місцях відпочинку і заходів. При необхідності модульні кабіни з санблоках легко розбираються і перевозяться на нове місце. Санблоки вбудовуються в такі кабіни, як: будка для охоронця, контрольно-пропускний пункт на підприємстві, пости охорони і кпп.