+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

 

Специфікації

1

Оренда маніпулятора

Оренда маніпулятора – раціональне вирішення завдань вантажоперевезення.
Зручності від використання такого виду техніки як маніпулятор – очевидні. Цей вид спецтехніки замінює собою підіймальний кран і автомобіль для вантажоперевезень. Кран маніпулятор дозволяє переміщати і перевозити всілякі, у тому числі і великогабаритні вантажі. Це можуть бути - побутівки, торгівельні намети, автомобілі, верстати, великогабаритне устаткування, контейнери, гаражі, будівельні конструкції і багато іншого.

Останнім часом широкою популярністю користується така послуга як оренда маніпулятора. Саме її і пропонує наша компанія.

Кран маніпулятор не завжди може впоратися із завданням, якщо мова йде наприклад, про маленькі будівельні майданчики, складні під'їзди, закриті приміщення і тд. Для розвантаження чи завантаження вантажу на територіях з обмеженими площами використовують навантажувачі, палетники або ножичні підйомники.

У нашій компанії ви можете взяти в оренду або купити необхідний вам навантажувач та іншу техніку для складської логістики у відмінному стані!

Будь-які комплектації, різні вантажопідйомності навантажувачів брендів Stihl, Ome, Linde на складі в Києві та на замовлення за 2 тижні без передоплати!

Оренда крану маніпулятора – раціональне рішення задачі вантажоперевезень.

Проведення будь-яких робіт пов'язане з певними витратами. Транспортування вантажів зазвичай вимагає залучення робітників декількох видів спецтехніки, а отже, і відповідно, чималих витрат. Альтернативне рішення - це, оренда крану маніпулятора. Вона дозволяє значно скоротити витрати:

  • Немає необхідності залучати стропальників їх замінює спеціально виучений водій - оператор маніпулятора;
  • скорочується час виконання заходів, немає необхідності залучення додаткового устаткування.

Є і інші аргументи на користь того щоб узяти в оренду маніпулятор:

  • Незначні фінансові витрати порівняно з традиційними методами виконання робіт;
  • Можливість працювати з різними видами вантажів;
  • Універсальність;
  • Висока маневреність;
  • Можливість виконати завантаження – вивантаження і перевезення в стислі терміни;

Купити або узяти в оренду.

Маніпулятори при всіх своїх достоїнствах – це складна і дорога спецтехніка. Її експлуатація вимагає залучення кваліфікованого персоналу, пов'язана із специфічним технічним обслуговуванням яке вимагає витрат. Саме тому придбання такого пристрою для періодичного вживання не раціонально.

Звичайно, підприємства, які займаються вантажоперевезеннями, можливо, вважатимуть за краще придбати кран маніпулятор, для них це найбільш переважне рішення.

Замовлення послуги маніпулятора в місті Києві - оптимальне і головне вигідне рішення для тих підприємств, компаній і приватних осіб яким потрібне разове або нечасте транспортування вантажів в столиці.

Наша компанія має в своєму розпорядженні обширний парк автомобілів, різній вантажопідйомності оснащених краном маніпулятором здатних виконати будь-які завдання зв'язані перевезенням вантажів.

Зворотній зв'язок