+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Складські послуги

Специфікації

 
 
 
 
 
 
 

Складські послуги контейнерного типу в Києві

Щоб звільнити торгову площу від нагромадження товару, промислову територію від сезонного інвентарю або на час переїзду залишити домашні меблі в надійному місці, рекомендуємо орендувати мобільний будинок. Складські послуги контейнерного типу від компанії Булава Транс дає можливість тимчасового зберігання особистих речей, будівельних матеріалів, робочих інструментів, архівних документів і юридичних паперів для замовників з міста Київ та Київській області. Використання майданчики закритого типу обійдеться недорого і забезпечить безпеку Вашого майна завдяки відповідальним і сумлінним співробітникам.

Чому краще зняти контейнер під склад в компанії Булава Транс

Дотримуючись правил проектування термінальних пристроїв на території підприємств і технічні умови експлуатації мобільних будівель і інвентарних споруд, керівництво компанії отримало офіційний дозвіл, щоб надавати складські послуги контейнерного типу в Київській області. Чому краще орендувати блок-контейнер на території складу Булава Транс:

  • приміщення закритого типу і відкриті майданчики для тимчасового зберігання товарів, речей, дрібно і великогабаритного устаткування, документів і предметів меблів експлуатуються з 2006 року;
  • успішно співпрацюємо з фізичними та юридичними особами;
    надаємо транспортні послуги та допомагаємо з вантажно-розвантажувальними роботами під час переїзду, здійснюємо доставку вантажу від вказаної адреси до складу;
  • завдяки наявності власного автопарку, ліцензії від Міністерства транспорту і зв’язку України і дозволу Держгірпромнагляду на застосування крано-маніпулятора виробляємо вивезення будівельних і промислових побутівок, МАФ, сантехнічних вагончиків і інших модульних будівель з подальшим їх розміщенням і зберіганням на території Булава Транс;
  • враховуємо вимоги до температури, вологості і висвітлення довіреної замовником майна;
  • доступ до мобільного будівлі надається виключно власнику або третім особам при наявності довіреності;
  • термін надання послуги залежить від рішення орендаря контейнера.

Рекомендуємо заощадити кошти на пошуки дорогої площі нежитлового фонду в місті Київ і скористатися складськими послугами більш дешевого контейнерного типу в Київській області. Зручний під’їзд і вільний доступ до особистого боксу, який після приймання пломбируется, вирішить проблеми з тимчасовим зберіганням дорогих речей, цінного обладнання, матеріалів та будівельної техніки. Уточнити подробиці співпраці можна за телефоном або адресою електронної пошти, які зазначені на офіційному сайті Булава Транс.

Правила надання складських послуг контейнерного типу

Прийняли тверде рішення орендувати для тимчасового зберігання мобільне інвентарна будівлю і отримати складські послуги контейнерного типу з гарантіями Булава Транс, підготуйтеся до укладення договору на надання послуг. Цей документ підтверджує співпрацю власника вантажу і обов’язки компанії на надання контейнера для розміщення, збереження і повернення орендарю особистих речей, меблів, промислового інвентарю, будівельних інструментів і матеріалів, архівних паперів та юридичних документів.

Обов’язки виконавця, керівництва і співробітників Булава транс.

Відповісти на раніше зроблену заяву від фізичної або юридичної особи, перевірити достовірність інформації, передбаченої вимогами договору. Зарезервувати і надати максимальний і мінімальний одноразовий обсяг з урахуванням розміру, ваги, упаковки та умов зберігання товару, обладнання, матеріалів або готової харчової продукції. При наявності видимих ​​пошкоджень, дефектів, порушень цілісності пакувального матеріалу складається відповідний Акт. Браковані вироби з дозволу власника розташовуються окремо. Після оформлення і вказівки оціночної вартості призначається обов’язковий платіж.

Вимоги до власника – оформити заявку у вільній формі або по запропонованому зразку. Для розрахунку обсягу і визначення оціночної вартості використовуються такі поняття, як роздрібна, оптова упаковка, складська одиниця. Замовник має право в будь-який час проводити огляд і інвентаризацію, перевіряти відповідність створених умов для знаходження особистого майна.

З моменту підписання сторонами Акту приймання вступає в силу договір складського зберігання з наданням транспортних та інших послуг, якщо вони передбачені. Закінченням співпраці є дата повернення і видача акту про припинення складських послуг контейнерного типу. Про виникнення форс-мажорних обставин або непередбачених ситуацій замовник зобов’язаний повідомити співробітників компанії, щоб виключити накладення штрафів або відшкодування збитків за невиконання умов угоди.

Як взяти в оренду контейнери для зберігання на складі

У 25% випадків користуються попитом складські послуги контейнерного типу у сезонних працівників і невеликих підприємств, які займаються будівництвом, монтажними роботами і ремонтом. Закриті приміщення великих розмірів для тимчасового зберігання воліють орендувати архівні компанії, організатори заходів і квестів, рекламні агентства і автосервіси. Приватні особи намагаються зняти на короткий термін металеві контейнери для меблів, одягу, дрібної побутової техніки в разі переїзду. З огляду на потреби кожного замовника, компанія Булава Транс пропонує складські послуги контейнерного типу в Києві недорого і на взаємовигідних умовах, гнучку систему оплати та знижки постійним клієнтам.

Зворотній зв'язок