+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутись назад

Офісний контейнер 6055х4870

Вартість продажу — від 480 000 грн

Блок-контейнер це заводський, повністю готовий до експлуатації продукт, який відповідає світовим стандартам якості з можливістю монтажу до 3 поверхів. Наша компанія пропонує все «під ключ» по всій території України: від розробки проекту до монтажу та облаштування фундаменту за необхідності, авторський супровід. Конструкція модульних контейнерів дозволяє легко змінювати зовнішній і внутрішній дизайн: встановлювати двері, вікна на будь яку сторону модуля.

За вашим запитом, ми можемо забезпечити додаткове обладнання, встановити санітарні вузли, меблі, кондиціонери, конструкція контейнера дозволяє зробити будь-яке планування. Основна перевага модульних контейнерів перед традиційним капітальним будівництвом - це короткі терміни зведення таких будівель і порівняно низька вартість. Установка двоповерхової модульної будівлі займає в середньому не більше двох-трьох днів. Будівля невеликих розмірів, наприклад, кіоск або дачний будиночок можна зібрати і встановити за один день. Їх легко можна використовувати там, де немає можливості через різні обставини зводити капітальні споруди. Процес постачання і транспортування готових блок-контейнерів також відрізняється легкістю і порівняно недорогий. Модульні будівлі є повністю автономними. Їх внутрішня інфраструктура може бути змонтована абсолютно незалежно від наявності або відсутності зовнішніх централізованих інженерних мереж. У модульних будівлях завжди передбачена можливість швидкого і простого монтажу вентиляційної, каналізаційної, опалювальної, електричної і водопровідної систем.

Оптимальне рішення для бізнесу: кафе, модульний салон краси, шино монтаж чи модульна лабораторія - блок контейнер вирішить ці завдання швидко та максимально вигідно.