+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутись назад

Санітарний блок контейнер 2400х2400

Вартість блок контейнера — 248 400 грн

Розміри санітарного блок-контейнера: 2400х2400х2640Н

Виробник: Karmod

Рама блок контейнера виконана з сталевого гнутого оцинкованого металу. З порошковим нанесення фарби. Стіни-сендвіч панелі, з утеплювачем EPS 50мм, зовнішня і внутрішня поверхня стін контейнера-сталевий оцинкований пофарбований лист металу.

Система даху: EPS сендвіч-панелі спеціальної форми з ізоляцією 125мм.

Система підлоги: Використовується металевий профіль спеціальної форми і болтові з’єднання. Цементно-стружкова плита, завтовшки 14 мм., лінолеум 2мм, рифлений алюмінієвий лист металу, що забезпечує практичність та довговічність використання.

Можливо додаткове утеплення до 80 мм. EPS.

Металеві утеплені двері, однокамерний склопакет.

Електричне обладнання: електропроводка в пластиковому коробі, розетки, вимикачі, LED лампи, зовнішній світильник.

Сантехнічне обладнання: 3 унітаза, 3 умивальника, 1 душ в комплекті.

Санітарний модульний контейнер це швидке і зручне рішення для облаштування комфортних санітарних умов на будівництві, на територіях підприємств, виробничих базах, в приватному секторі. Санітарний контейнер багатофункціональний: 2 туалетні кабінки та душова.

Контейнер має привабливий зовнішній вигляд, практичний у використанні, займає зовсім мало місця, легко транспортується. Швидка доставка по всій Україні.

В санітарні контейнери Кармод, за вашим запитом, ми можемо встановити додаткове обладнання, облаштувати необхідну вам кількість кабінок, змінити планування.