+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Повернутись назад

Офісний контейнер: дві кімнати, туалет,душ 3000х7000

Вартість блок контейнера — 148 900 грн

Розміри блок-контейнера: 2990х6940х2640Н

Виробник: Karmod

Ви отримуєте просторий, комфортний контейнер, заводського виробництва з корисною площею 21 м кв! А головне за короткі терміни, майже весь асортимент у нас завжди в наявності.

Такий контейнер часто обирають для організації мобільних офісів, в місті, на території підприємства або в «полі», на місцях будівництва чи видобутку. Контейнер поділений на 2 кімнати, має тамбур, для збереження тепла, а також туалет та душ, завдяки чому стає рішенням 3в1.

Рама блок контейнера виконана з сталевого гнутого оцинкованого металу. З порошковим нанесення фарби. Стіни-сендвіч панелі, з утеплювачем EPS 50мм, зовнішня і внутрішня поверхня стін контейнера-сталевий оцинкований пофарбований лист металу.

Система даху: EPS сендвіч-панелі спеціальної форми з ізоляцією 125мм.

Система підлоги: Використовується металевий профіль спеціальної форми і болтові з’єднання. Цементно-стружкова плита, завтовшки 14 мм., лінолеум 2мм. Можливо додаткове утеплення до 80 мм. EPS.

Металеві утеплені двері, однокамерний склопакет.

Електричне обладнання: електропроводка в пластиковому коробі, розетки, вимикачі, LED лампи, зовнішній світильник.

За вашим запитом, ми можемо забезпечити додаткове обладнання, встановити санітарні вузли, меблі, кондиціонери, конструкція контейнера дозволяє зробити будь-яке планування. Блок-контейнер це заводський, повністю готовий до експлуатації продукт, який відповідає світовим стандартам якості. Модульні контейнери заводу Karmod, популярні більш ніж у 80 країнах світу.

Основні сфери використання: Оптимальне співвідношення ціна/якість для організації офісу з контейнера з усіма зручностями, а також для приватного сектора, контейнер-дача, саме ця модель користується популярністю серед наших клієнтів. Та ще безліч сфер застосунку блок контейнера: будівельні майданчики, гуртожитки для робочих, житлові вагончики, операторські модульні, організація робочих поселень в «полі», мобільні офіси з туалетом. Конструкція дозволяє легко змінювати зовнішній і внутрішній дизайн: встановлювати двері, вікна на будь яку сторону модуля.