+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Купити або взяти в оренду будівельну битовку / вагончик / прорабку в Києві

Новость от: 18-07-2019
Купити або взяти в оренду будівельну битовку / вагончик / прорабку в Києві

Купити або взяти в оренду будівельну битовку / вагончик / прорабку в Києві

Значимість мобільних споруд, таких як битовки, вагончики або прорабкі, складно недооцінювати. З кожним днем ​​затребуваність в них в Україні стрімко зростає. Цікаво, що їх купують не тільки будівельні компанії, нерідко вони стають простим вирішенням ряду проблем в будь-який інший сфері і навіть в побуті. Сьогодні купити або взяти в оренду будівельну битовку / вагончик / прорабку в Києві не буде проблемою, якщо ви звернетеся в компанію «Булава».

Область застосування: від будівельних майданчиків до тимчасового житла

Будівельні вагончики, вагончики або «прорабкі» призначені для того щоб створити комфортні умови для тимчасового розміщення персоналу, в разі, коли роботи проводяться на відкритій місцевості. Мається на увазі створення місця для переодягання, відпочинку, зберігання особистих речей і інструментарію, ведення робочої документації. В основному ці мобільні споруди встановлюються на будівельних об'єктах, але знайшли широке застосування і в інших галузях промисловості. Сьогодні у них велика область застосування, їх встановлюють, наприклад, для сторожів в гаражних кооперативах, на літніх ігрових майданчиках.
Крім складування речей і тимчасового перебування персоналу, комфортні споруди використовують для облаштування в них місця для прийому їжі (зручне рішення - вагончик-буфет), відкриття невеликої майстерні (ремонт взуття і т.п.), торгового павільйону. Вони навіть виконують функцію деяких дачних будівель.
Можна ще довго перераховувати, де ви могли б використовувати битовку / вагончик / прорабку, але ми хочемо відзначити, що величезна популярність їх обумовлена ​​перш за все:

  • ціновою доступністю (це набагато дешевше, ніж зводити нехай навіть невелика будівля);
  • мобільністю (споруда легко переміщується на нове місце);
  • внутрішніми зручностями (сучасні моделі поставляються з вже облаштованими приміщеннями).

Ну і звичайно, плюс в тому, що вам не знадобиться отримувати дозволи на будівництво і проходити ланцюг бюрократичних процедур. З одного боку, побутівка / прорабка виконує функції будиночка, з іншого - вона не є нерухомістю.

Яку конструкцію можна вибрати в компанії «Булава»

Вибираючи, яку саме битовку / прорабку або вагончик купити, потрібно визначитися з основним призначенням, враховувати, в який час року буде проводитися експлуатація споруди, скільки працівників будуть ним користуватися, які потрібні внутрішні комунікації.
У компанії «Булава» вашій увазі пропонуються найрізноманітніші моделі:

  • стандартні. Вони являють собою невеликі вагончики і конструкції, з міцним металевим каркасом, дверима і вікном, односхилим дахом внутрішньою обробкою пластиком;
  • модульні. Вони є чудовою альтернативою будівництву, дуже швидко встановлюються і монтуються на об'єкті. Складаються з каркаса і окремих блок-модулів. За рахунок міцних рам і сендвіч-панелей створюється надійна, стійка конструкція. Є двері, вікна, зроблено хороше утеплення;
  • преміум-класу. Ці споруди просторіші, підвищеної комфортності. Вибрати можна одно- і двокімнатні, з якісним утепленням, електричними комунікаціями, оснащені як мінімум двома вікнами.

Всі запропоновані нами моделі, бюджетні або преміум, зроблені якісно, ​​міцно і надійно. Побутівка / прорабка прослужить вам довгі роки, не втративши естетичності і функціональності.

Коли вигідно покупка побутівки / прорабкі і чому її варто зробити у нас?

Якщо необхідність у використанні будівельної побутівки / прорабкі неразова або не обмежується сезонністю, тоді найраціональніше придбати спорудження у власність. В цьому випадку вам не потрібно буде кожен раз переживати про те, щоб в потрібний момент у вас в розпорядженні була саме та конструкція, яка потрібна.
Купити будівельну битовку / вагончик / прорабку в Києві ми пропонуємо вам у нас - в компанії «Булава». Співпраця з нами - це однозначно вигідно, адже ми пропонуємо:

  • великий вибір конструкцій;
  • низькі ціни, включаючи можливість придбання в розстрочку;
  • 100% якісні вироби, термін служби яких більше 10 років;
  • доставку вашого замовлення нашими силами (у нас в розпорядженні свій автопарк, тому свою покупку ви отримаєте дуже швидко).

Коли варто зупинитися на оренді?

Якісні будівельні вагончики / вагончики / прорабкі, особливо, якщо це преміум-моделі, відносяться до дорогих, тому не всі фірми і підприємці можуть собі дозволити таку покупку. Здійснювати такі витрати не вигідно, якщо користуватися конструкцією ви будете «від випадку до випадку». Набагато раціональніше буде орендувати спорудження / вагончик на зручних для себе умовах. Договір може бути складений як на умовах подобової оренди і оплати, так і на місячне користування. Ми готові запропонувати вам кращі умови!