+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

20 контейнерів за 2 дні для проекту Велике Будівництво

Новость от: 25-01-2021
20 контейнерів за 2 дні для проекту Велике Будівництво

Рік почався продуктивно для нашої компанії, відвантажили 20 блок контейнерів в розібраному вигляді на Дніпропетровськ за 2 дні.

-А у вас є 20 контейнерів в наявності?

-Є!

- А до кінця тижня відвантажите?

- Сьогодні вже середа, але ми встигнемо!

Приблизно так розпочався наш діалог з компанією з Дніпропетровська, яка є одним з підрядників проекту масштабної розбудови інфраструктури України- Велике Будівництво. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Так як це будівельна компанія, яка має власний штат майстрів-будівельників, для яких не стане проблемою збірка контейнерів безпосередньо на об’єкті,  було обрано найбільш вигідний варіант поставки- в розібраному вигляді. Таким чином ми заощадили на транспортних витратах та оптимізували строки доставки.

Наша компанія виконує поставки або відвантаження зі складу контейнерів в декількох варіантах: в зібраному вигляді, в розібраному вигляді, в пакуванні Flat Pack або доставку і монтаж на об’єкті, відвантаження зі складу

Вибір способу залежить в першу чергу від потреб клієнта  та його планів, в процесі переговорів ми обираємо оптимальний варіант та якщо це необхідно пропонуємо авторський нагляд, спеціалістами нашої компанії.