+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Будівельні вагончики, прорабкі, битовки для будівництва

Новость от: 05-08-2019
Будівельні вагончики, прорабкі, битовки для будівництва

Як вибрати будівельні вагончики, прорабкі, битовки для будівництва

Головними споживачами українського ринку швидкомонтованих споруд є промислові та комерційні підприємства, будівельно-монтажні організації та логістичні фірми. Низька вартість і високі експлуатаційні характеристики будівель з металоконструкцій залучають галузь сільського господарства, представників середнього і малого бізнесу. Щоб придбати якісні збірно-розбірні вироби, потрібен надійний і перевірений постачальник готової продукції. Компанія «Булава» не тільки пропонує широкий асортимент будівельних вагончиків, прорабок, побутівок для будівництва, вигідні умови оренди та продажу, доставку краном-маніпулятором в межах Києва, але і підкаже, як вибрати відповідну модель.

Застосування будівельних вагончиків, прорабок, побутівок для будівництва

Будинки і споруди контейнерного типу в Україні займають понад 4,7 млн. М2. Це пов'язано з тим, що збірно-розбірні конструкції здатні повністю замінити капітальне будівництво. Що швидко монтуються адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються сучасної внутрішнім та зовнішнім оздобленням, оснащені інженерними комунікаціями і електроустаткуванням. Застосування будівельних вагончиків, прорабок, побутівок для будівництва в Києві від компанії «Булава» є прекрасною недорогою альтернативою:

 • господарські, складські та інвентарні блоки;
 • житлові приміщення і місця для відпочинку персоналу;
 • адміністративні та диспетчерські модулі;
 • торгові павільйони і кіоски;
 • дачні та садові будиночки, літні кухні;
 • пости охорони і контрольно-пропускні пункти.

Для забезпечення працівників віддалених об'єктів комфортними умовами перебування, компанія «Булава» рекомендує вибрати на складі в Києві мобільні душові та туалетні кімнати, офісні блок-контейнери з санітарним вузлом, вагончики з кухнею і вбудованою мийкою.

Швидкомонтовані будівлі в Києві від компанії «Булава»

З огляду на основні напрямки використання мобільних споруд, конкретні цілі та потреби замовника, компанія «Булава» надає зі складу в Києві величезний вибір будівельних вагончиків, прорабок і побутівок для будівництва. Всі без винятку збірно-розбірні конструкції відповідають європейським стандартам і можуть бути доукомплектовані. Сумніваєтеся, як правильно вибрати будівельні вагончики, прорабкі або битовки для будівництва в Києві, скористайтеся послугами компанії «Булава» і ознайомтеся з переліком готових виробів на основі металоконструкцій.

 • Стандарт. Варіант 2,6 м × 6 м × 2,48 м і 2,48 м × 6 м × 2,6 м для обмеженого бюджету. Обладнаний односхилим дахом, утепленій дверима і пластиковим вікном. Зовнішня обробка виконана з профлиста. Всередині приміщення використовується пластикова вагонка.
 • Модульні. Універсальні блок-контейнери. Експлуатуються, як у вигляді окремо розташованих будівель, так і в якості складових елементів швидкомонтованих будинків. Легка металоконструкція з міцними рамами з гнутого куточка, металевими трубами, жорстким і безпечним каркасом. Розміри: 2,62 м × 6 м × 2,45 м і 2,65 м × 6 м × 2,45 м. Обшивка з профлиста і сендвіч панелей, обробка орієнтовано-стружкової плитою.
 • Преміум клас. Покращений тип вагончиків з 1 і 2 кімнатами, які розділені між собою перегородкою, пластиковими вікнами і металевими дверима. Комфорт приміщення забезпечують теплоізоляційні матеріали, внутрішня і зовнішня обробка сендвіч панелями, проведені раніше електричні комунікації. Розміри: 2,5 м × 6 м × 2,4 м.

«Булава»: оренда і продаж будівельних вагончиків, прорабок і побутівок

Залучення іноземних інвесторів, введення європейських стандартів, співпраця з вітчизняними виробниками вплинуло на розвиток ринку металевих конструкцій України і стало причиною високої конкуренції. Серед різноманіття привабливих пропозицій від сумнівних фірм замовнику складно визначитися. Компанія «Булава» працює в сфері швидкомонтованих будівель міста Києва з 2006 року, тому точно знає, як вибрати будівельні вагончики, прорабкі, битовки для будівництва, дозволяє своїм клієнтам орендувати і купити наявну продукцію на вигідних умовах:

 • велика кількість готових проектів і виконання індивідуальних замовлень;
 • оренда і продаж будівельних вагончиків, прорабок і побутівок для будівництва;
 • складання прозорого договору;
 • зручна форма оплати;
 • цілодобова доставка і сервісне обслуговування;
 • здійснення вантажно-розвантажувальних і монтажно-демонтажних робіт.

Команда кваліфікованих співробітників і досвідчених водіїв, а також власний автопарк кранів-маніпуляторів і дозвіл від Держгірпромнагляду на перевезення крупно і дрібногабаритних вантажів по місту Київ - ще одна причина, чому краще вибрати будівельні вагончики, прорабкі і побутівки для будівництва від компанії «Булава».