+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Модульні будівлі для різних цілей: гуртожитки, будинки, будинки для тимчасового проживання

Новость от: 24-07-2019
Модульні будівлі для різних цілей: гуртожитки, будинки, будинки для тимчасового проживання

Модульні будівлі для різних цілей в Україні

Модульні споруди - це гідна альтернатива капітального будівництва у випадках, коли необхідно в стислі терміни звести невисока споруда з необхідними комунікаціями. Останнім часом в Україні вони стрімко набирають популярність. Використовуються модульні будівлі для різних цілей - це гуртожитки, будинки, будинки для тимчасового проживання, торгові павільйони, сторожки і т.д. Вони знайшли широке застосування і мають масу переваг.

Особливості модульних конструкцій

Говорячи про модульних будівлях, мають на увазі швидкобудуюємі споруди, які складаються з декількох спеціальних блок-контейнерів стандартних розмірів. Конструкції відповідають встановленим будівельним нормам, так як на виробництві їх проектуванням займаються кваліфіковані інженери. Цікаво, що ці самі блок-контейнери можуть використовуватися як у складі складних модульних будівель, так і як самостійний об'єкт.

При правильній експлуатації такий будинок зможе прослужити вам 20 років і більше. Зазвичай це споруди до 3 поверхів. Все він мають внутрішню і зовнішню обробку, стіни (сендвіч-панелі) добре утеплені і здатні відмінно утримувати тепло.

Усередині модульні споруди оснащуються усіма потрібними комунікаціями: електропостачання, водопровід, вентиляція, опалення. Внутрішня інтер'єрна обробка може бути оформлена власником на свій розсуд. Що стосується розташування приміщень і розводки комунікацій, то це питання обговорюється відразу, покупець замовляє проектування з урахуванням необхідної функціональності будівлі.

Блок-контейнери під проект модульного будівлі виготовляються на заводських потужностях, потім поставляються на передбачену для монтажу будівлі майданчик. Там їх встановлює бригада майстрів, що спеціалізуються на монтажних роботах. Заводи пропонують свої проектування, тоді на поставку конструкції йде мінімум часу, тому що всі модулі вже готові і є на складі. Якщо замовник претендує на реалізацію індивідуальних побажань до проекту, то тоді на виготовлення будинку йде від місяця (граничний термін залежить від складності). У будь-якому випадку, це простіше, дешевше і швидше традиційного будівництва.

Виграють модульні будівлі та швидкістю будівництва: підготовкою майданчика (для них не потрібен міцний фундамент, а в ряді випадків вони ставляться на ущільнену поверхню без окремо споруджуваного фундаменту) і безпосереднього зведення (точніше - збірки, адже всі елементи виготовлені, підібрані, виміряні).

Види модульних будівель

Модульні будівлі використовуються для різних цілей, за цим критерієм їх поділяють на кілька видів.

  • Офісні. Для адміністративних цілей пропонуються дво- і триповерхові модульні конструкції, всередині яких проектом передбачено поділ простору на безліч невеликих робочих кабінетів. Вони оснащуються всіма необхідними для комфортної роботи персоналу комунікаціями. Це відмінне рішення для випадків, коли потрібно терміново розширити штат, або для тільки що відкрилася фірми / філії.
  • Гуртожитки та хостели. У модульних будівлях легко створюються всі умови для комфортного проживання, вони оснащуються комунікаціями, санвузлами. У них можна зробити затишну обробку і обстановку. Такі гуртожитки затребувані для тимчасового проживання будівельників, коли мова йде про великому будівництві заміського об'єкта, при якому організовувати транспортування та проживання працівників в готелях міста економічно невигідно.
  • Санітарного призначення. У заміській місцевості, на території будівельних об'єктів і підприємств нерідко виникає необхідність в окремій споруді медпункту, роздягальні, душових і саун. Модульні споруди цілком підходять для вирішення подібних завдань. Вони стануть прекрасними «побутівки» для потреб персоналу.
  • Приміщення для громадського харчування. У таких будинках можна швидко організувати буфет, їдальню. Затребуваність в них виникає, наприклад, коли виробництво знаходиться за межею міста, а персонал необхідно забезпечити обідом.
  • Торгові площі - магазини, павільйони, склади. Вибираючи модульні будівлі для комерційних цілей, власник заощаджує на початкових вкладеннях і швидкості створення площ для реалізації продуктів свого бізнесу. Це дозволяє прискорити розвиток і почати швидше отримувати дохід.

Послуги компанії «Булава»

Ви зацікавилися модульними будівлями? Звертайтеся в компанію «Булава»! У нас ви зможете придбати відповідне спорудження за цілком демократичною ціною і на найвигідніших умовах.

Наша компанія спеціалізується на продажу і здачі в оренду модульних споруд. Фахівці запропонують вам безліч рішень і допоможуть зробити вибір.

Ми самі доставимо ваше замовлення в Києві і по всій Україні. Співпрацювати з нами завжди вигідно і зручно!