+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Переваги крана-маніпулятора

Новость от: 05-08-2019
Переваги крана-маніпулятора

Переваги крана-маніпулятора

Найперспективнішим напрямком ринку підйомно-транспортного устаткування є краноманіпуляторние установки (КМУ), які монтуються за кабіною автомобіля, в кінці бортової платформи або на рамі причепа. Такі конструктивні особливості механізму, як стійкість в робочому стані, фіксація стрілового обладнання і надійність вантажозахоплювального органа, заміщає одночасно функції автокрана і вантажівки. Проведення вантажно-розвантажувальних робіт дистанційно контролює оператор без залучення третіх осіб. Щоб заощадити бюджет на оренду спецтехніки і найманих співробітників, компанія «Булава» пропонує замовити послугу крана-маніпулятора за найнижчою ціною в Україні і завдяки вирішенню від Держпромнагляду здійснити доставку крупно і малогабаритного вантажу в межах Києва.

Область застосування крана-маніпулятора

Популярність краноманіпуляторних установок пов'язана не тільки компактними розмірами. Сучасні моделі вантажних машин з краном-маніпулятором обладнані багатофункціональним висувним механізмом, який працює на значній відстані і здатний піднімати маси, що перевищують чверть вантажопідйомності самого автомобіля. Наявність змінних вантажозахоплювальних органів розширює можливості підйомно-транспортного устаткування. Щоб оцінити всі переваги експлуатації крана-маніпулятора від компанії «Булава», розглянемо основні області застосування краноманіпуляторной установки в Києві.

 • Будівництво. Монтаж і демонтаж металоконструкцій, перевезення сипучих і твердих матеріалів, колод, вивіз будівельного сміття, подача інструментів і обладнання в віконні отвори багатоповерхових будинків.
 • Промисловість. Укладання трубопроводів, каналізаційних стоків, електричних і холодильних агрегатів, транспортування промислового обладнання.
 • Логістика і склад. Доставка вантажів, побутівок, будівельних вагончиків, масивних блок-контейнерів.
 • Сільське господарство. Установка огороджувальних конструкцій, подача спецтехніки в важкодоступні райони.
 • Послуги евакуатора. Буксирування автомобілів у разі їх поломки, навантаження або розвантаження транспортних засобів після ДТП.

Технічні характеристики кранів-маніпуляторів від компанії «Булава»

Правильний вибір краноманіпуляторной установки скоротить фінансові витрати на використання ручної праці та прискорить процес вантажно-розвантажувальних робіт навіть у найважчих умовах. Саме тому при оформленні заявки необхідно враховувати вантажопідйомність механізму, довжину висувного пристрою, типи грузозахвата, ознайомитися з документами, що підтверджують безпеку орендованого підйомно-транспортного устаткування. «Булава» є однією з небагатьох компаній в Україні з власним автопарком машин Mercedes-Benz Actros, MAN, а також дозволом від Держпромнагляду на експлуатацію наступних видів кранів-маніпуляторів в Києві.

«HIAB». Розробник перших моделей і світовий лідер серед виробників краноманіпуляторних установок зі Швеції. Відрізняється потужною і надійною системою управління, точністю і швидкістю відвантаження. Вантажопідйомність досягає 23 тонн, маніпулятор пересувається по всій довжині платформи. Максимальний виліт стріли становить 7,9 м.

«HMF». Являє найдовший гідравлічний виліт стріли, мала вага і невеликі розміри, підйомне устаткування витримує навантаження до 13 тонн.

«FASSI». Італійський постачальник високотехнологічної продукції, призначеної для роботи в екстремальних умовах і критичних показниках температури до -40 ° C. Дуже добре справляється з завданнями навантаження і розвантаження вантажу до 15 тонн.

«PALFINGER». Австрійський концерн, лідер в сфері виробництва гідроманіпуляторів. Модель PALFINGER 170 забезпечує переміщення 20 тонн упакованої продукції.

«ATLAS». Німецька торгова марка. Вантажопідйомність крана-маніпулятора становить 13 тонн.

Компанія «Булава»: послуги крана-маніпулятора в Києві

Незважаючи на всі переваги підйомно-транспортного устаткування, бажаючих купити такий автомобіль дуже мало. Це пояснюється високою вартістю ремонту краноманіпуляторной установки, придбанням спеціальних навичок роботи з механізмом. Краще замовити послугу оренди крана-маніпулятора від компанії «Булава» в Києві:

 • широкий модельний ряд;
 • низькі ціни;
 • професійні водії;
 • дозвіл на експлуатацію крана-маніпулятора в Києві і області;
 • цілодобова доставка і сервісне обслуговування краноманіпуляторной установки;
 • збільшення вантажопідйомності за рахунок додавання причепа платформи.

При замовленні послуги крана-маніпулятора від компанії «Булава» наші клієнти можуть бути впевнені в справності і якості надається сезон