+38 (044) 594-95-77

+38 (067) 225-2-225

Послуги маніпулятора для перевезення габаритних вантажів в Києві

Новость от: 24-07-2019
Послуги маніпулятора для перевезення габаритних вантажів в Києві

Послуги маніпулятора в Києві

Маніпулятор - це особливий вид вантажно-розвантажувальної спецтехніки, а завдяки тому, що цим пристроєм (спеціальним краном) оснащений автомобіль, він стає незамінним і дуже зручним для здійснення перевезень різних вантажів. Це найвигідніше і вдале рішення в багатьох випадках. Якщо сьогодні для вас актуальні послуги маніпулятора для перевезення габаритних вантажів в Києві, то пропонуємо вам звернутися до нас - в компанію «Булава»!

Чим виграє маніпулятор і чому варто скористатися його послугами

На тлі всіх існуючих видів спецтехніки маніпулятор виділяється цілим рядом особливостей і переваг. Однак почнемо з його функціональності і безцінною допомогою.

Унікальна особливість цієї техніки полягає в тому, що для завантаження / розвантаження речей, матеріалів або приготованого для транспортування обладнання використовується кран, який закріплений за кабіною водія або на кінці автомобільної платформи. За рахунок чого знижується необхідність в робочій силі, необхідної зазвичай для вантажно-розвантажувальних робіт. Коли такі роботи здійснюються вантажниками, то це забирає багато часу і сил, а також стає дорожче (адже належить окремо оплатити послуги всіх працівників).

Використовуючи маніпулятор, в додатковому людському факторі немає необхідності, керувати процесом може або сам водій, або супроводжує вантаж особа. Пристрій дуже затребуване в будівництві, тому що реально допомагає скоротити час, і береже сили робітників. Використовуючи кран-маніпулятор, можна розвантажувати і завантажувати різні вантажівки, перевозити будматеріали, битовки, будь-які будівельні вантажі, інструментарій та обладнання (верстати, контейнери і т.п.).

Другою перевагою послуг маніпулятора варто назвати економічну вигоду. Як ми вже відзначали, він дозволяє скоротити участь вантажників в процесі роботи, тобто економляться не тільки фізичні сили, а й грошові витрати на оплату праці працівників. Крім того, він може замінити іншу спецтехніку, таким чином ви економите на оренді інших пристосувань і машин.

Окремо варто відзначити маневреність маніпуляторів і їх прохідність. Вони багато в чому випереджають своїх «спецсобратьев», без проблем здійснюють рух по бездоріжжю, що важливо, якщо будівельний об'єкт розташовується в заміській зоні при відсутності якісних доріг. Плюс - їх компактність. Вони не громіздкі, за рахунок чого легко проїжджають там, де ряд вантажних автомобілів проїхати не може.

Також варто зауважити, що послуги маніпулятора коштують недорого, оплату їх цілком можуть собі дозволити представники середнього і малого бізнесу, навіть приватні особи, які займаються своїм заміським будівництвом.

Чому вигідніше замовляти послуги, а не купувати таку техніку

Маніпулятор - це той вид спецтехніки, який з одного боку дуже функціональний і універсальний у використанні, а з іншого - не кожен день потрібен. Тому навіть великі виробничі і будівельні компанії, які мають в своєму розпорядженні власний автопарк, вирішуються придбати його.

У більшості випадків найраціональніше замовити такі послуги, адже в цьому випадку:

  • не потрібно буде спочатку вкладати чималу суму в покупку, що істотно «б'є» по бюджету навіть великого бізнесу;
  • не буде потрібно щомісяця виділяти кошти для обслуговування та утримання техніки;
  • поломка маніпулятора чи не перетвориться в вашу «головний біль», ці питання буде вирішувати та компанія, яка за договором надає вам дані послуги;
  • виключена необхідність в наймі додаткового робочого, що відповідає за зміст техніки і виконує функціональні обов'язки водія-вантажника. При замовленні послуг в спеціалізованій фірмі, в ваше користування надходить безпосередньо маніпулятор і фахівець.

Замовлення послуг маніпулятора в Києві

Всім, кого цікавлять послуги маніпулятора для перевезення габаритних вантажів в Києві, ми пропонуємо звертатися до нас! Компанія «Булава» спеціалізується на здійсненні вантажоперевезень з використанням цього виду техніки.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на якісне обслуговування, у нас працюють тільки професіонали своєї справи, яким можна довірити вирішення найскладніших завдань. У нас величезний досвід роботи на ринку і відмінна репутація.

Наша компанія працює як з юридичними, так і з фізичними особами, пропонуючи вигідні умови, доступні ціни, можливість отримувати знижки та здійснювати взаєморозрахунки зручним клієнту способом.

Ми надаємо послуги з використанням сучасних маніпуляторів, встановлених на автомобілі Man і Mercedes Benz. Гарантуємо, що вся техніка знаходиться у відмінному технічному стані і в будь-який момент зможе приступити до виконання поставлених вами завдань.

Залишити заявку можете прямо зараз - на сайті, або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону.